OVER ONS

DE GEZICHTEN ACHTER TINY RIOT!

Tiny Riot! (onderdeel van FremantleMedia Netherlands) ziet de digitale revolutie als een kans voor merken om iets nieuws te bouwen. We zijn snel en flexibel en spelen in op de continue veranderende wereld. Tiny Riot! bestaat uit een jong en enthousiast team van specialisten die elk hun vak verstaan. Onze krachten zijn: format denken, creativiteit, denken vanuit de doelgroep, productie en distributie.

Meer contactgegevens van de afdelingen Legal, HR, Communicatie, ICT en Facility zijn te vinden op: FremantleMedia Netherlands.

Arthur Clement

General Manager

arthur.clement@tinyriot.nl
Daniel Hendrikse

Creative Director

Daniel.Hendrikse@tinyriot.nl
Roddy van der Maat

Manager New Business Brands

Roddy.van.der.Maat@tinyriot.nl
Kasimir Landheer

Content Strateeg

Kasimir.Landheer@tinyriot.nl
Merel Rijntjes

Head of Development

merel.rijntjes@tinyriot.nl
Meinte Stinstra

Head of Content

meinte.stinstra@tinyriot.nl
Elwin Wientjes

Production Supervisor

Elwin.wientjes@tinyriot.nl
Charly Rusland

Project Manager

charly.rusland@tinyriot.nl
Anneleen Walch

Project Manager

Anneleen.walch@tinyriot.nl
Melissa Spiering

Content Manager

Melissa.Spiering@tinyriot.nl
Gregory Edelenbos

Content Manager

Gregory.Edelenbos@tinyriot.nl
Nikki van der Heijden

Content Manager

nikki.van.der.heijden@tinyriot.nl
Loeke de Waal

Content Manager

loeke.de.waal@tinyriot.nl
Suzanne Sandberg

Content Manager

suzanne.sandberg@tinyriot.nl
Elise Eshuis

Junior Content Manager

Elise.Eshuis@tinyriot.nl
Kelsy Pieneman

Production Assistant

kelsy.pieneman@tinyriot.nl
Bery Spoelstra

Junior Project Manager

bery.spoelstra@tinyriot.nl
Jeffrey de Wit

Camera/Editor

Jeffrey.de.wit@tinyriot.nl
Donovan Petozzi

Camera/Editor

donovan.petozzi@tinyriot.nl
Ward Kuipers

Camera/Editor

ward.kuipers@tinyriot.nl
Nick Groot

Camera/Editor

Nick.Groot@tinyriot.nl