Warning: session_start(): open(/home/tinyriot/tmp/sess_0v60df9bdoo4b6gln6601i1077, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/tinyriot/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/masonry_entries.php on line 32
OVER ONS - Tiny Riot!

OVER ONS

DE GEZICHTEN ACHTER TINY RIOT!

Tiny Riot! (onderdeel van FremantleMedia Netherlands) ziet de digitale revolutie als een kans voor merken om iets nieuws te bouwen. We zijn snel en flexibel en spelen in op de continue veranderende wereld. Tiny Riot! bestaat uit een jong en enthousiast team van specialisten die elk hun vak verstaan. Onze krachten zijn: format denken, creativiteit, denken vanuit de doelgroep, productie en distributie.

Meer contactgegevens van de afdelingen Legal, HR, Communicatie, ICT en Facility zijn te vinden op: FremantleMedia Netherlands.

Arthur Clement

General Manager

arthur.clement@tinyriot.nl
Daniel Hendrikse

Creative Director

Daniel.Hendrikse@tinyriot.nl
Roddy van der Maat

Manager New Business Brands

Roddy.van.der.Maat@tinyriot.nl
Kasimir Landheer

Content Strateeg

Kasimir.Landheer@tinyriot.nl
Merel Rijntjes

Head of Development

merel.rijntjes@tinyriot.nl
Meinte Stinstra

Head of Content

meinte.stinstra@tinyriot.nl
Elwin Wientjes

Production Supervisor

Elwin.wientjes@tinyriot.nl
Jonas van Praag

Senior Creative

jonas.van.praag@tinyriot.nl
Esther Versluis

Junior Creative

Esther.Versluis@tinyriot.nl
Melissa Spiering

Content Manager

Melissa.Spiering@tinyriot.nl
Gregory Edelenbos

Content Manager

Gregory.Edelenbos@tinyriot.nl
Loeke de Waal

Content Manager

loeke.de.waal@tinyriot.nl
Nikki van der Heijden

Content Manager

nikki.van.der.heijden@tinyriot.nl
Elise Eshuis

Junior Content Manager

Elise.Eshuis@tinyriot.nl
Anneleen Walch

Project Manager

Anneleen.walch@tinyriot.nl
Celine Wagenmakers

Project Manager

Celine.Wagenmakers@tinyriot.nl
Kelsy Pieneman

Productie Assistant

kelsy.pieneman@tinyriot.nl
Jeffrey de Wit

Camera / Edit

Jeffrey.de.wit@tinyriot.nl
Bery Spoelstra

Productie Assistant

bery.spoelstra@tinyriot.nl
Ward Kuipers

Camera / Edit

ward.kuipers@tinyriot.nl
Donovan Petozzi

Camera/Editor

donovan.petozzi@tinyriot.nl
Isabella Blom

Edit Stagiair

isabella.blom@tinyriot.nl
Nick Groot

Camera/Editor

Nick.Groot@tinyriot.nl


Warning: Unknown: open(/home/tinyriot/tmp/sess_0v60df9bdoo4b6gln6601i1077, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/tinyriot/tmp) in Unknown on line 0