OVER ONS

DE GEZICHTEN ACHTER TINY RIOT!

Tiny Riot! (onderdeel van FremantleMedia Netherlands) ziet de digitale revolutie als een kans voor merken om iets nieuws te bouwen. We zijn snel en flexibel en spelen in op de continue veranderende wereld. Tiny Riot! bestaat uit een jong en enthousiast team van specialisten die elk hun vak verstaan. Onze krachten zijn: format denken, creativiteit, denken vanuit de doelgroep, productie en distributie.

Meer contactgegevens van de afdelingen Legal, HR, Communicatie, ICT en Facility zijn te vinden op: FremantleMedia Netherlands.

Arthur Clement

General Manager

arthur.clement@tinyriot.nl
Daniel Hendrikse

Creative Director

Daniel.Hendrikse@tinyriot.nl
Roddy van der Maat

Manager New Business Brands

Roddy.van.der.Maat@tinyriot.nl
Kasimir Landheer

Content Strateeg

Kasimir.Landheer@tinyriot.nl
Celine Wagenmakers

Manager Operations

Celine.Wagenmakers@tinyriot.nl
Meinte Stinstra

Manager Content

meinte.stinstra@tinyriot.nl
Elwin Wientjes

Production Supervisor

Elwin.wientjes@tinyriot.nl
Jonas van Praag

Senior Creative

jonas.van.praag@tinyriot.nl
Esther Versluis

Junior Creative

Esther.Versluis@tinyriot.nl
Melissa Spiering

Content Manager

Melissa.Spiering@tinyriot.nl
Gregory Edelenbos

Content Manager

Gregory.Edelenbos@tinyriot.nl
Loeke de Waal

Content Manager

loeke.de.waal@tinyriot.nl
Julie de Bruijn

Content Manager

julie.de.bruijn@tinyriot.nl
Elise Eshuis

Junior Content Manager

Elise.Eshuis@tinyriot.nl
Nikki van der Heijden

Junior Content Manager

nikki.van.der.heijden@tinyriot.nl
Inge Josquin

Project Manager

inge.josquin@tinyriot.nl
Floris Brands

Project Manager

floris.brands@tinyriot.nl
Anneleen Walch

Junior Project Manager

Anneleen.walch@tinyriot.nl
Leonieke de Jong

Productie Assistent

leonieke.de.jong@tinyriot.nl
Jeffrey de Wit

Camera / Edit

Jeffrey.de.wit@tinyriot.nl
Ward Kuipers

Camera / Edit

ward.kuipers@tinyriot.nl
Ferdy Joosen

Creative Stagiair

ferdy.joosen@tinyriot.nl
Isabella Blom

Edit Stagiair

isabella.blom@tinyriot.nl
Mick Ramgrab

Camera / Edit Stagiair

mick.ramgrab@tinyriot.nl